Studentské aktivity

Časopis Počitek k přečtení zde

***********************************

Studentská vědecká odborná činnost (SVOČ)

Obecné informace

Pracujete na zajímavém výzkumu? Chcete se podělit s ostatními o svou bakalářskou (či budoucí diplomovou) práci? Studentská vědecká odborná činnost je skvělá příležitost, jak seznámit kolegy se svou prací, jak se setkat se zajímavými lidmi a přemýšlet o podnětných výzkumných tématech.

Přihlásit se mohou studenti jak bakalářského tak magisterského studia. V případě zájmu kontaktujte dr. Lukavského.

Každý rok v průběhu března hodnotíme přihlášené práce. Nejlepší dvě práce postoupí do mezinárodního kola (česko-slovenského), které se obvykle koná v květnu. Pro účast v katedrovém kole budete potřebovat jen prezentaci. Mezinárodní kolo má podobu studentské konference (Mezinárodní studentské psychologické dny, MSPD) a hodnotí se zde jak vaše prezentace, tak i text příspěvku.

 

Ročník 2020/21

Katedrové kolo proběhne v březnu (termín upřesníme) a předpokládáme, že online formou. V případě zájmu o účast kontaktujte dr. Lukavského. Budete potřebovat prezentaci na 10-15 minut.

Letošní ročník MSPD pořádá katedra psychologie Pedagogické fakulty UMB v Banské Bystrici. Písemný příspěvek má podobu odborného článku v IMRaD struktuře a maximální rozsah 15 normostran (27 000 znaků).

 

 

 

 

 

 

Úvod > Věda a výzkum > Studentské aktivity