Studentské aktivity

Studentská vědecká odborná činnost (SVOČ)

 

Milí kolegové,

Pracujete na zajímavém výzkumu? Chcete se podělit s ostatními o svou bakalářskou (či budoucí diplomovou) práci? Studentská vědecká odborná činnost je skvělá příležitost, jak seznámit kolegy se svou prací, jak se setkat se zajímavými lidmi a přemýšlet o podnětných výzkumných tématech…

 Katedrové kolo proběhne 19.3.2019 od 8,30 -14,30 v Modré posluchárně, Celetná 20       .

Přihlásit se mohou studenti jak bakalářského tak magisterského studia. V případě zájmu kontaktujte dr.Lukavského. Nejlepší dvě práce postoupí do mezinárodního kola.

Ročník 2017/2018

Katedrové kolo proběhlo 9.3.2018. Soutěže se zúčastnilo přibližně 20 prací, jak z Vědecko-výzkumné propedeutiky, tak od kolegů z vyšších ročníků.

Mezinárodní kolo proběhlo 17-18.5.2018 na katedře psychologie FF Univerzity Komenského v Bratislavě. V magisterské sekci soutěžilo 14 prací, v bakalářské sekci 7 prací. Naši studenti si vedli skvěle v Bakalářské kategorii:

 

1.místoNyirendová Rozálie, Slezáková Karolína, Vintr Jáchym – Konformita chodců na přechodu: terénní experiment

2.místoŠtipl Jiří, Živnůstka Miroslav, Mutinský Petr – Vztah narcizmu uživatelů sociální sítě Instagram s obsahem jejich příspěvků a reakcí na ně (zároveň 1.-2.místo v Ceně studentů)

Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme!

 

Ročník 2016/2017

Reprezentantky naší katedry Kateřina Dvořáková a Klára Stojanová obsadily s příspěvkem Ztracena v Praze: postoje kolemjdoucích k osobě muslimského vyznání, 2.místo v Bakalářské kategorii. Gratulujeme!

 

 

 

 

 

Úvod > Věda a výzkum > Studentské aktivity