Psychologie pro každý den

Zájmový kurz, určený všem, kteří se zajímají o problematiku člověka očima psychologie.
Přednášky předkládají základní orientaci v oboru psychologie a zaměřují se na vybraná témata ze základních a teoretických psychologických disciplín (např. osobnost a její poznávání, poruchy osobnosti, motivace lidského chování, učení a paměť v životě člověka a jsou doplněny vybranými tématy aplikovaných psychologických disciplín (např. psychohygiena pro každého, současné psychoterapeutické směry, psychologie sportu, mediální psychologie, aj).

Podrobnější informace      

Rozsah: 2 semestry (27 přednášek–81 vyučovacích hodin)

Termín přednášek: 1x týdně úterý 17:45-20:15 hod od října do dubna

Počet účastníků : cca 100

Místo: budova FFUK, nám.J.Palacha 2, Praha 1, uč. 131, AULA
Garant kurzu: doc. Mgr. et Mgr. Tomáš Nikolai, Ph.D.
Cena kurzu: 7.290,-

Organizační zajištění: Milena Šebková tel. 221619661, milena.sebkova@ff.cuni.cz
Absolventi kurzu obdrží osvědčení vydané FF UK (70% docházka).
Příjem přihlášek na akademický rok 2024/25 je již aktivní.
Informační e-mail s přehledem přednášek a přednášejících vám bude rozeslán ve druhé polovině září 2024.
Přihláška 

KURZOVNÉ UHRAĎTE PROSÍM v období od 1.8. 2024 do 18.9. 2024. 

Informace k přihlášce: 

  • Pokud nejste studenti (popř. absolventi) jiných oborů na UK a ještě jste nepodávali nikdy žádnou přihlášku, nemáte přístup do systému, budete před založením přihlášky vyzván/a k registraci

Registrace se provádí vyplněním registračního e-mailu. Na tento e-mail vám bude následně odeslána zpráva s aktivním odkazem, který vás zavede na stránku, kde budete vyzván/a k vyplnění hesla. Tento registrační e-mail a heslo vám bude sloužit např. ke kontrole této přihlášky, podání jiných přihlášek na kurzy nebo k přijímacímu řízení v rámci Univerzity Karlovy. 

Přihlášku ke kurzu najdete  pod Programy CŽV – kód programu 10642. Na Vámi registrovaný email přijdou údaje k platbě kurzovného, které uhraďte nejpozději do 18.9. 2024.

Při zadávání platby pečlivě zkontrolujte, zda jste vyplnili vše dle pokynů !! NEZAPOMEŃTE NA variabilní a specifický symbol. 

  

  • Pokud jste studenti (popř. absolventi) jiných oborů na UK nebo jste již podali přihlášku (i v minulosti) přes tento systém, tak již máte přihlašovací údaje. 

 

  • Pokud máte již vyplněnou přihlášku a znovu se přihlásíte, v pravém horním rohu formuláře naleznete své jméno a po kliknutí na tlačítko „Moje přihlášky“ uvidíte přehled dosud podaných přihlášek ke studiu. Pokud nepoužijete pro přihlášení správný registrační e-mail, vpravo nahoře bude uvedeno pouze „nový uchazeč“ a tlačítko „Moje přihlášky“ nebude zobrazeno.

 

  • Možné problémy:
  1. Vyplňovaný registrační e-mail nesmí obsahovat skryté znaky (např. mezeru). Pak by bylo zobrazeno chybové hlášení, že e-mailová adresa nemá předepsaný formát.
  2. Zapomenuté heslo. Nové heslo můžete získat použitím tlačítka „Přihlásit se“ a volby „Zapomenuté heslo“.
  3. V rámci podávání přihlášky mohou existovat 2 e-maily – registrační a kontaktní. Registrační e-mail je ten, který byl použit k registraci. Kontaktní e-mail, který se vyplňuje v přihlášce, slouží pouze studijnímu oddělení ke komunikaci s uživatelem, ale nelze se jím přihlásit. V přihlášce je automaticky předvyplněn váš registrační e-mail, ale je možné ho změnit. To znamená, že registrační e-mail může, ale nemusí být shodný s kontaktním e-mailem.

 

Úvod > Kurzy CŽV > Zájmové kurzy > Psychologie pro každý den