Gymnázium Thomase Manna Praha 8-školní psycholog

Gymnázium Thomase Manna na Střížkově hledá školní/-ho psycholožku*ga na 2 dny v týdnu. Nástup v říjnu 2024, jedná se o zástup za MD.
Nabízíme:
  • Zázemí malého soukromého gymnázia s tradicí od roku 1995. Jedná se o školu se zaměřením na výuku jazyků, hlavně němčiny, kde jsou velkou prioritou výjezdy do zahraničí, výměnné pobyty, projekty apod.
  • Vstřícné vedení školy a fungující preventivní tým zahrnující kromě školní psycholožky ředitelku školy, zástupkyni ředitelky, metodičku prevence, výchovnou poradkyni a kariérovou poradkyni. Na preventivních programech spolupracujeme s metodičkou prevence a kariérovou poradkyní.
  • Milé kolegy a studenty, kteří jsou na činnost školního psychologa zvyklí.
  • Dobré materiální vybavení – kabinet je sdílený, ale je k dispozici příjemná konzultační místnost, pedagogicko – psychologická literatura, terapeutické karty, diagnostické metody, projektor v každé třídě atd.
  • Podpora v dalším vzdělávání.
  • Možnost realizace vlastních nápadů, účastnit se výjezdů se studenty apod.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
Požadujeme:
  • Dokončené vzdělání Mgr. psychologie.
  • Kurz krizové intervence a započatý psychoterapeutický výcvik výhodou.
  • Práci s třídními kolektivy, jednotlivci, rodiči i učiteli.
  • Vítaná je iniciativa a aktivní přístup k tvoření vlastní náplně práce.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
Pokud Vás nabídka zaujala nebo byste se chtěli na cokoli doptat, můžete se obracet přímo na školní psycholožku Michaelu Teplou (tepla@gtmskola.cz) nebo na paní ředitelku Zuzanu Svobodovou (svobodova@gtmskola.cz).
Úvod > nabídky > Gymnázium Thomase Manna Praha 8-školní psycholog