Ambulance klinické psychologie na Praze 5

Do kolektivu Ambulance klinické psychologie na Praze 5 hledáme kolegu/kolegyni na pozici klinický psycholog/psycholožka ve zdravotnictví.
Jedná se o úvazek 1,0 s možným nástupem již od 1.9.2023 nebo později na základě dohody. Náplní práce je diagnostika i psychoterapie. Uvítáme kolegu se zájmem i o práci s dětmi. Pozice je vhodná i pro psychology v předatestační přípravě, jelikož se zaměřujeme na péči o pacienty se širokým spektrem potíží, disponujeme prakticky všemi dostupnými diagnostickými metodami a zakládáme si na kvalitě poskytované péče.
Jsme ambulantní zařízení s šesti klinickopsychologickými ordinacemi a nabízíme podpůrné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu. Máme akreditaci pro vzdělávací program Klinická psychologie i Psychoterapie, a to i pro teoreticko-praktickou část (kazuistické semináře). Podporujeme vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím kurzů, ale i přímo na pracovišti pomocí každodenního vedení. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a finanční podporu specializačního vzdělávání. Požadujeme ukončený kurz Psycholog ve zdravotnictví.
Váš životopis či případné dotazy, prosíme, pište na ordinace@klinickapsychologie.cz
Úvod > nabídky > Ambulance klinické psychologie na Praze 5