SPC Svitavy a Moravská Třebová

Výběrové řízení na pracovní místo psychologa

pro PPP a SPC Ústí nad Orlicí, pro pracoviště SPC Svitavy a Moravská Třebová

Požadavky:

• Ukončené magisterské studium v oboru jednooborová psychologie nebo psychologie – speciální pedagogika, případně student posledního ročníku VŠ před vykonáním SZ zkoušky,
  • praxe v oblasti psychologie vítána,
  • trestní a morální bezúhonnost,
  • dobrá znalost práce s PC,
  • orientace v problematice školství vítána.

Dovednosti:

• pečlivost a smysl pro zodpovědnost,
  • iniciativa a samostatnost,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • administrativní dovednosti v rámci zpracovávání písemných výstupů z vyšetření.

Charakteristika povolání:

poskytování krizové intervence, psychologické poradenství související se vzdělávací dráhou dětí, žáků a studentů, kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji, provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí, žáků a studentů podle stanovených postupů.

Předpokládaný nástup: dle dohody. Absolventům zajistíme zaučení.

Smlouva na dobu určitou: (1 rok, se zkušební dobou 3 měsíce) s možností získání pracovního poměru na dobu neurčitou.

Stanovená pracovní doba: 40 hodin týdně, plný pracovní úvazek lze i zkrácený.

Platové zařazení: 12. – 13. platová třída dle náplně práce.

Nabízíme práci v nově zrekonstruovaných prostorách, možnost pracovní flexibility, odborný růst, vzdělávání, pracovní benefity.

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a aktuální výpis z rejstříku trestů na adresu: PPP a SPC Ústí nad Orlicí, Královehradecká 513,562 01 Ústí nad Orlicí, Obálku označte nápisem „Výběrové řízení psycholog „

Termín pro příjem přihlášek: průběžně dle přijatých přihlášek uchazečů

Forma výběrového řízení:

První kolo výběrového řízení: vyhodnocení došlých žádostí.

Druhé kolo výběrového řízení: vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

PhDr. Petra Novotná/  ředitelka PPP

Tel.: 777 611 690