Školní psycholog-ZŠ Praha 10

Základní škola Solidarita v Praze ve Strašnicích hledá od ledna/února 2023 školního psychologa/psycholožku na plný úvazek.

Vedení je vstřícné, nechává spoustu flexibility v obsahu a formě práce. Komunikace s ŠPP je podporující a na velmi dobré odborné úrovni.

Pozice byla zavedena v minulém školním roce, učitelé i děti si vybudovali důvěru a chodí v hojném počtu. Škola je pro vás vhodnou volbou, pokud chcete nasávat hodně znalostí a dovedností od zkušených a inovativních učitelů.

Pozice není tolik zaměřená na práci se třídou, kterou učitelé v naprosté většině zvládají sami, jako spíš na individuální setkávání s dětmi, rodiči a učiteli.

Je zajištěná poradenská místnost, která bude jen pro vás. Vedení si váží psychologické práce a nabízí nadstandardní finanční ohodnocení.

V případě zájmu se ozvěte ředitelce Karin Marques (marques@zssolidarita.cz) nebo mi napište s dotazy na psycholozka@zssolidarita.cz.

Úvod > nabídky > Školní psycholog-ZŠ Praha 10