Hledáme nového konzultanta a trenéra manažerských dovedností

Konzultační a školicí firma Centrum dohody, s.r.o. s 25letou tradicí hledá nového kolegu do 20členného týmu na pozici konzultant a trenér manažerských dovedností k dlouhodobé spolupráci na plný úvazek.

Práce u nás by Vám mohla sednout pokud:

· vás zajímá pestrá práce u různých klientů od bankovnictví přes automotive až po zdravotnictví

· vás baví vymýšlet řešení konzultačních zadání na pomezí psychologie a managementu

· se chcete učit nové věci a sledovat aktuální trendy rozvoje lidí

· byste rádi vedli workshopy s vysokou mírou interakce

· se chcete podílet na tvorbě nových produktů a realizaci zakázek šitých na míru

· vám záleží na dobré atmosféře v týmu, ve kterém jsou spolupráce, kvalita a osobní nasazení důležitými hodnotami

· nejste solitér se svými osvědčenými postupy, ale rádi se učíte spolu s týmem

· rádi občas vyjedete za klientem autem a přespíte v hotelu

Nabízíme náročnou, pestrou a kreativní práci při vytváření a realizaci školení a konzultačních produktů na míru, osobní rozvoj díky zajímavým pracovním příležitostem a unikátnímu know-how. Všemu Vás velmi rádi zaučíme.

Pokud se chcete kariérně i osobnostně posunout, pošlete nám strukturované CV a motivační dopis na e-mail alice.hampl@centrumdohody.com. S námi se nebudete nudit ani po letech!

Úvod > nabídky > Hledáme nového konzultanta a trenéra manažerských dovedností