Konference propojující studenty

Z důvodu Covidu i jiných se rušily mnohé sociální akce, a proto Vás s ještě větším nadšením zveme na neformální studentskou konferenci pro nás, studenty KPS, kteří chtějí být aktivní a kteří jsou motivovaní. Cílem konference je posílit naši studentskou obec, poznat se, posdílet zajímavé projekty a praxe, kterých se kdo účastní. Dalším cílem je větší propojení mezi pedagogy a studenty. Změna vedení a příchod nových pedagogů je podle nás ideální situace pro uspořádání konference pro všechny. Konference, kde se bude moct sdílet a budovat společná vize katedry.

Studenti psychologie patří mezi nejvíce motivované lidi a tuto motivaci chceme ještě více podpořit právě společným sdílením toho, co nás baví, co nás zajímá. Proto chceme nabídnout úplně komukoliv, kdo si myslí, že má co sdílet, aby se nám ozval a tuto šanci dostane. Může se jednat o prezentaci nějakého projektu, výzkumu, promo pro vlastní praxe/stáže či jen zajímavá myšlenka, kterou v poslední době hodně řeší.

Praktické informace:

Kde? Skautský institut

Kdy? 14. května 2022, cca od 11 do 18

Co se sebou? Dobrou náladu a chuť sdílet.

Koho kontaktovat v případě dotazů (na FB či jinde): Aneta Pospíšilová, Anna Janoutová, Anna Sochůrková, Hanka Smetanová, Mojmír Mykiska, Petr-Jan Plos, Tereza Nedbalová, Terka Mrosková

After party? Určitě po skončení akce bude nějaká společná hospoda.

Úvod > Nástěnka > Konference > Konference propojující studenty