Hledáme zkušeného lektora/lektorku do týmu selektivní primární prevence

Jsme mladý dynamický kolektiv v organizaci s 26 letou historií a důrazem na profesionalitu, odbornost a proklientský přístup.

Hledáme nového člena do týmu, který se zabývá selektivní primární prevencí. Pomáháme třídám zlepšit klima, vztahy i kázeň.

Nabízíme:

• Práci na živnostenský list/DPČ v rozsahu plného úvazku s platem cca 32.000 Kč.
  • Smysluplnou práci s třídními kolektivy.
  • Péči o odborný růst v rámci pravidelných intervizí a supervizí a školení.
  • Možnost publikovat texty z praxe v časopisech Prevence a Třídní učitel.

Požadujeme:

• Magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, pedagogiky či příbuzného oboru.
  • Minimálně započatý pětiletý sebezkušenostní výcvik v psychoterapii.
  • Zkušenost s prací s dětskými skupinami (zkušenost s realizací selektivní primární prevence výhodou).

Zajímá Vás skupinová dynamika? Chcete se naučit číst procesy ve skupině? Rádi byste se stali skutečnými odborníky na práci s dětskými skupinami? Jste flexibilní, komunikativní a baví Vás práce s dětmi? Potom nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás!

Život bez závislostí, z.s.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Tomáše Holuba, tel: 773 050 840, e-mail: t.holub@zivot-bez-zavislosti.cz

Úvod > nabídky > Hledáme zkušeného lektora/lektorku do týmu selektivní primární prevence