AKTUÁLNĚ

‼Aktuální informace ke koronavirové situaci najdete přehledně na stránce https://koronavirus.ff.cuni.cz/ v záložce „pro studenty“.
Kopírujeme:
➡Rušení imatrikulací
Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace se ruší imatrikulační obřady všech studentů prvních ročníků bakalářského, magisterského i doktorského studia, které měly proběhnout 7. a 8. října 2020.
➡Opatření na zápisech
Z důvodu aktuálně platných opatření v souvislosti s koronavirem platí povinnost dostavit se k zápisu v roušce (zápis je vnitřní hromadnou akcí, na níž je přítomno více než 100 účastníků). Z praktických důvodů vás též prosíme, abyste si nezapomněli přinést vlastní psací potřeby.
➡Povinná evidence případů Covid-19
Na základě sdělení rektora jsme jako fakulta povinni evidovat všechny případy Covid-19 pozitivních studentů. Pokud budete mít pozitivní test na Covid-19, oznamte prosím tuto skutečnost co nejdříve fakultě a případně koleji, na které jste ubytováni. Informaci fakultě prosím sdělte zasláním e-mailu na adresu koronavirus@ff.cuni.cz. V textu e-mailu kromě svého jména prosím nezapomeňte uvést i identifikační číslo studenta (tj. číslo, které se na průkazu ISIC nachází pod fotografií). Pokyny Kolejí a menz UK jsou k dispozici zde: https://kam.cuni.cz/KAM-623.html.