18. kolo soutěže GAUK 2021 – infoseminář

Vážené a milé studentky, Vážení a milí studenti,

rádi bychom Vás pozvali na informační seminář k vyhlášení 18. kola soutěže GAUK 2021.

Na semináři na Vás čeká prezentace týkající se sestavení a podání žádosti o projekt a podmínek, které musí splňovat. Pokud bude Vámi podaný projekt podpořen, bude Vám poskytnuta rovněž příručka určená pro příjemce z FF UK (např. čerpání rozpočtu nebo změny v projektu). Ke konci semináře bude prostor i pro Vaše dotazy.

Zájemci ať dorazí dne 5. 10. 2020 v 17:30 do učebny P200 na hlavní budově na nám. Jana Palacha 2Doba trvání semináře se odhaduje na maximálně 2 hodiny.

Vzhledem k měnícím se opatřením v rámci šíření Covid-19, prosím, sledujte případné změny semináře zde. Na semináři mějte prosím roušku a snažte se sedět s dostatečným rozestupem mezi sebou.

Na infoseminář se neregistrujete, pokud se nebudete moci z nějakého důvodu zúčastnit, bude možné si obě prezentace stáhnout na webové stránce Grantového oddělení. Na webových stránkách naleznete rovněž informace k vyhlášení včetně základních termínů.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Lenka Prasličáková a Mgr. Monika Sechovcová