Soukromá psychologická praxe- Ústí nad Labem

akreditované školící nestátní zdravotnické zařízení

akreditované zařízení pro dopravní psychologii

Přijme: Psychologa ve zdravotnictví, vhodné pro preatestanty nebo absolventy, zajímající se o specializační průpravu v klinické psychologii

požadované vzdělání: VŠ jednooborové magisterské studium psychologie, nutný kurz Psycholog ve zdravotnictví (lze doplnit během praxe).

Nebo psychologa s atestací.

Nabízíme zajímavou různorodou práci v oboru klinické psychologie na akreditovaném školícím pracovišti pro předatestační přípravu.

Co poskytujeme? Ambulantní práce s dětmi i dospělými ( diagnostika,klinicko –psychologické vedení,krizová intervence,individuální a skupinová psychoterapie), zajistíme

kvalifikované proškolení, pravidelné supervize, individuální odborné vedení dle potřeby, podpora vzdělávání, kvalitní diagnostická vybavenost ordinace.

Mzdové podmínky: motivační ohodnocení dle výkonu.

Nástup možný po dohodě. Otázky bydlení lze řešit.

Bližší informace na tel.739 440 132, 737 380 433 PhDr.Mikuličová Yveta

Písemné nabídky lze zasílat na adresu:

Soukromá psychologická praxe PhDr.Mikuličová Yveta

Novosedlické nám.1 ,Ústí nad Labem – Střekov 400 03