Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání

Vás zve na workshop na téma PRÁCE VE ŠKOLNÍM PROSTŘEDÍ S DĚTMI S PROŽITÝM TRAUMATEM

ve středu 23. 5. 2018 od 9:30 do 16:30

v prostorech Langhans – Centrum Člověka v tísni, Vodičkova 707/37, Praha 1

Lars Halaas Lyster je psycholog, který pracuje v norské regionální pobočce centra zaměřeného na podporu obětem násilí, stresu z traumatických zkušeností a prevenci sebevražd (RVTS Øst). Má mnohaleté zkušenosti klinického psychologa s dětmi, mladistvými a rodinami, které prošly traumatickým zážitkem.

Video-rozhovor s Larsem k dispozici na: https://www.youtube.com/watch?v=UOIMig3-LwI

Workshop je určen všem pracovníkům s ohroženými dětmi – pedagogům, speciálním pedagogům, sociálním pracovníkům, metodikům, pracovníkům neziskových organizací, akademickým pracovníkům, zástupcům státní správy a samosprávy. Představeny budou důsledky prožitého traumatu v raném věku na chování a sociální interakce dítěte (nejen) ve škole. Účastníci budou seznámeni s efektivními metodami a technikami při práci s dětmi s problémy v chování v důsledku prožitého traumatu.

Účastníkům bude vystaveno potvrzení o absolvování workshopu. Workshop bude probíhat v angličtině, tlumočení do češtiny zajištěno. Účast na workshopu je zdarma.

Kapacita omezena. Prosíme, registrujte se na email martina.heryserova@cosiv.cz nejpozději do pátku 11. května. V přihlášce na workshop prosím uveďte i Váš stručný medailonek a očekávání od workshopu.

Těšíme se na Vás!

Úvod > Konference > Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání