Erasmus- konkurz

Doplňkový KONKURZ ERASMUS na letní semestr 17/18

20. Září 2017 – 9:00-12:00, MÍSTNOST 308

Prosíme zájemce o výjezd v rámci programu Erasmus+, aby do 11.9. do 12 hod doručili na sekretariát katedry psychologie (na jméno S. Hoskovcové) podklady ke konkurzu.

Složka musí obsahovat:

1. Motivační dopis, který bude úvodu obsahovat seznam tří univerzit, na které by student chtěl jet (pořadí podle preference). Motivační dopis by měl obsahovat důvody, proč a na které univerzitě by student rád studoval.

2. Životopis v češtině nebo angličtině

3. Doklad o jazykovém vzdělání – kopie atestace z indexu, certifikátu, maturitního vysvědčení (platí jako úroveň B1) atp. Zjistěte si v seznamu partnerských univerzit, zda vaše doklady odpovídají nárokům hostitelské univerzity.

Veškeré informace k programu Erasmus+ najdete  ZDE

Seznam volných míst jste obdrželi ze zahraničního oddělení mailem.

Informace najdete též na stránkách katedry psychologie – záložka „Studium v zahraničí“.

Aplikace pro založení přihlášky by se měla otevřít 1. září. Postačí, pokud si přihlášku založíte až po konkurzu, kdy vám řekneme, na kterou univerzitu budete nominováni.

Úvod > Nástěnka > Erasmus- konkurz