přijme PSYCHOLOGA/ PSYCHOLOŽKU

Náplň práce: psychologická diagnostika dětí od cca 4 do 26 let a poradenství pro rodiče dětí s různými formami poruch komunikace (nejčastěji děti s mentálním a kombinovaným postižením, opožděným vývojem řeči, vývojovou dysfázií nebo autismem).

Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, znalost problematiky vad řeči, zkušenost s prací s dětmi s různým druhem postižení, zkušenost s psychologickou diagnostikou dětí a dospívajících; psychoterapeutický výcvik a další absolvované kurzy jsou výhodou.

Nabízíme: běžné platové ohodnocení dle tabulek, stravenky, 40 dnů dovolené, příjemnou pracovní atmosféru, hezké a dobře dostupné místo výkonu práce, možnost dále se vzdělávat

Pracoviště: Praha 4 – Michle

Nástup: září 2017

Úvazek: 0,2 – 0,3